Türkçe  |   English  |   Français
KURUMSAL
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Kalite Politikamız
Ekibimiz


Hakkımızda
       Şirketimiz 1997 yılında Türkiye de İzmir ilinde kurulmuştur. Ticari faaliyetimizi oto aksesuarları,  oto bakım ve onarım ürünleri, servis ekipmanları, el aletleri toptan ticareti olarak sürdürür iken 2007 yılında Türkiye Cumhuriyeti patent enstitüsünce tescil edilen autocar markası ile teknik spreyler (fren balata ve parça temizleyici sprey,pas sökücü sprey, sıvı gress spreyi gibi) detaylı araç temizlik ve bakım ürünleri (fırçasız araç yıkama sıvısı, motor temizleyici, jant temizleyici, lastik parlatıcı koruyucu gibi) mekanik servis koruyucuları (tamir ve bakım için servise giren araçlarda koltukların, vites kolu, el freni, direksiyon ve araç tabanı kirlenmemesi için kullanılan naylon koltuk koruyucu kılıf, streç, kağıt paspas gibi) araç katkı kimyasalları, yapışkanlı bantlar  ve hızlı yapıştırıcı ürünlerini markamız altında ürün portföyüne dahil eden şirketimiz Türkiye’de bilinen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Ürün çeşitliliği ile hizmet vereceğimiz müşteri kitlesini genişletmek maksadı ile yurt içinde bölge bayilikleri yurt dışında ülke distribitörleri oluşturmaktayız.
       Otokar Ltd.Şti. yönetimi kurumsallaşmaya önem vererek hizmet kalitesini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışanlarına müşterilerine ve tedarikçilerine karşı olan sorumluluklarının farkındadır. Kalite standartlarını öncelikleri arasında tutmakta olan şirketimiz Jas-Anz akreditasyonlu Quest international certification tarafından  belgelendirilmiş ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi sertifikaları ile kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.
       Şirketimizin yurt içinde 5 bölgede görev yapan bölge sorumlusu müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Amacımız bugüne kadar yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatı olarak iş tecrübelerimiz, özvarlığımız ve nitelikli çalışanlarımız ile günümüzde son teknoloji ve kaynakları kullanarak yurt içinde ve dışında Otokar Ltd.Şti.’ni bilinen ve tercih edilen bir şirket autocar markasını sektörlerin talep ettiği bir marka yapmaktır.